Zkouška ve čtvrtek 4.2.

přidáno: 3. 2. 2016 1:35, autor: Miroslav Halama
Ve čtvrtek 4.2. se koná další řádná zkouška orchestru. Stále budeme zdokonalovat náš plesový repertoár a také bych se chtěl mrknout na nový waltz Tenkrát. Po zkoušce musíme sbalit všechny potřebné věci a připravit na odvoz do Podhorské.

Nezapomeňte na soustředění v sobotu 6.2. , které se koná na sále naší ZUŠ v Podhorské ulici!  Začátek je v 9,00 hod. a konec bude nejpozději ve 13,00 hod., protože pak také někde účinkuji. Důležitá je účast všech hráčů, neboť ples je již ,,za dveřmi" !!!!!!!

Jelikož poblíž není žádný obchod ani stánek s občerstvením, bude dobré vzít si svačinu a dostatek pití.

DŮLEŽITÁ INFORMACE!!!
Ve čtvrtek 24.3. účinkuje náš orchestr opět na velikonočních trzích na náměstí před radnicí. Je to bohužel první velikonoční prázdninový den. To se ale nedá nic dělat. Je to na žádost města a jsou akce, kterým zkrátka musíme vyhovět, abychom si ,,nezavřeli dveře" v jabloneckém kulturním dění. Moc tedy prosím, počítejte s tím a zařiďte se podle toho. Je to jeden z nejdůležitějších koncertů a také již tradice.

Další vystoupení orchestru je pak 1.6. rovněž na náměstí před radnicí. Bude to koncert v rámci festivalu Město plné tónů. Jsem moc rád, že naše kapela nezůstane při této významné akci stranou.

Těším se na vás!

M.Halama
Comments