Zhodnocení vystoupení a volný čtvrtek 13.2.

přidáno: 11. 2. 2020 1:21, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči,
konečně jsem se dostal k tomu, abych zhodnotil naše vystoupení na letošním plese ZUŠ.
Možná jste se sami setkali s velmi hezkými a pozitivními reakcemi na vystoupení orchestru ZUŠ. Já jsem se s nimi setkal na každém kroku, Přišlo také mnoho písemných pochval a uznání. Velký obdiv také přišel od hlavní kapely, tedy od hráčů orchestru Ladislava Bareše.
Také já hodnotím vystoupení jako velmi zdařilé a hezké. Všem vám za to moc děkuji. Velkou pochvalu vyslovuji  naší druhé bubenici - Štěpánce Kořenské, která úspěšně zvládla svou premiéru s kapelou na veřejnosti. Dík patří také Kryštofovi Kubínovi za velkou pomoc Štěpánce. Nemohu si odpustit také poděkování naším zpěvákům - Dorotce Šedivé, Kačce Cimbálové a Šimonu Pavkovi. Jsou všichni moc šikovní a velmi zpestřili vystoupení kapely. Další poděkování patří našim milým hostům, našim bývalým členům - Emmě Letham, Markétce Spurové, Vítkovi Sladkému a také Lence Lee Novákové. Byla to ode všech velká pomoc a navíc je v našem orchestru moc rádi vidíme. Těšíme se na další případnou spolupráci s nimi. Všichni mi určitě dáte za pravdu, že poděkování si zaslouží také pan učitel Oleksandr Grygorenko.
Ještě jednou děkuji vám všem, celému orchestru a ve čtvrtek 13.2. vyhlašuji volno za odměnu. Zasloužíte si ho. 
Ve čtvrtek 20.2. se sejdeme všichni na pravidelné zkoušce a budeme se tvrdě věnovat soutěžnímu repertoáru. Soutěž je již v dubnu, máme tedy co dělat. Určitě dojde také na nějaká soustředění. Nutno s tím počítat.

Mějte se zatím krásně a těším se na vás ve čtvrtek 20.2.

Miroslav Halama
Comments