Zhodnocení našeho výstupu na plese ZUŠ a zkouška ve čtvrtek 16.2.

přidáno: 12. 2. 2017 3:06, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči, 
srdečně vás zdravím, ještě plný dojmů z vystoupení na plese ZUŠ.
Opět vám chci všem moc poděkovat za skvělé výkony, opět jste prokázali, že jste báječní muzikanti. Myslím, že kapela zahrála skvěle (...jak jinak :-)) a ohlasy byly ještě lepší, než v loni. Přesto, že jsme měli velmi stísněné podmínky, takřka bojové, velmi dobře, řekl bych profesionálně  jste si s tím poradili a nemělo to vliv na našem výkonu. Moc také děkuji našim výpomocem - Markétce Spurové, Pepovi Pluhařovi a Jonášovi Halamovi. Byla to opravdu velká a milá pomoc. Jak ale říkám, všichni jste byli skvělí a opět jste mě nabyli energií a chutí do další práce. Nestydím se říci, že jsem na vás pyšný a říkám to rád.
Velký dík patří také našim zpěvákům - Marušce Koutecké a Honzovi Novenkovi - byla to vlastně jejich premiéra. Byli skvělí a těším se, že s námi budou zpívat více skladeb. Moc děkuji také panu řediteli za uvádění našeho orchestru a zpěv, dále paní učitelce Marii Nové za zpěv a přípravu našich nových zpěváků. Nemohu opomenout také také poděkovat panu učiteli Grygorenkovi ze velikou pomoc při realizaci celé akce.
Dále moc děkuji vašim rodičům, že vám umožnili na plese účinkovat a za to, že vás na ples třeba i dopravili, čekali tam na vás a podobně. Dobře vím, že to pro ně není jednoduché a často opravdu složité. Je úžasné, mít okolo sebe takové lidi.........

Ve čtvrtek 16.2. proběhne pouze dělená zkouška nových pozounistů, kterou povede pan učitel O.Grygorenko.
Ostatní mají zasloužené odpočinkové volno.

Prozatím se mějte krásně a těším se na vás opět na další zkoušce.

Miroslav HalamaComments