Skvělý velikonoční koncert

přidáno: 1. 4. 2015 9:23, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči, 
moc vám chci poděkovat za skvělý výkon na velikonočním koncertě. Byli jste skvělí a opět jsem cítil, že to je ta má bezva kapela, která umí velmi dobře zahrát vzbudit velký obdiv jak u mne, tak u přítomného publika. Svědčí o tom opět mnoho velmi hezkých reakcí známých, i pro mne neznámých posluchačů, množství příjemných e-mailů a také dorazily nějaké fotografie, které vám na konci tohoto článku nabízím k prohlédnutí. 
Ráno, při pohledu z okna jsem si myslel, jaká nám bude při hraní zima. Opak byl ale pravdou - alespoň pro mne, mně bylo tedy pořádné horko. Možná také z toho, jak vám to hezky znělo.
Moc také děkuji těm, kteří nebyli úplně fit, byli nemocní a přesto přišli - to je opravdu muzikantské. Někdy to tak opravdu je, že člověku není úplně dobře, nebo je vyloženě nemocný a přesto, pokud  - jak se říká - neleží na ,,smrtelné posteli" jde odehrát, nenechá kapelu ve štychu. Znám to mnohokrát ze své zkušenosti. To je opravdu muzikantské a zaslouží si to obdiv.

Příští čtvrtek (9.4.) budeme pokračovat v nácviku Šavlového tance a také opět zapracujeme na Sambě, se kterou by chtěli vystoupit tanečnice na Jarním koktejlu ZUŠ. Měli bychom tam také zahrát mažoretkám.

Ještě jednou děkuji za dnešek, přeji vám i vašim rodičům krásné velikonoce a těším se na shledanou příští čtvrtek.

M.Halama


        

 
        
Comments