Koncert na plese ZUŠ je úspěšně za námi

přidáno: 21. 2. 2016 3:07, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 21. 2. 2016 3:29 ]

Milí moji orchestrální hráči,
vystoupení na letošním plese  ZUŠ je za námi. S velkým potěšením mohu říci, že bylo opět velmi úspěšné. 
Již bezprostředně po odehrání našich vstupů - jak s tanečním oddělením, tak vstupu samostatného bloku se mi dostávalo od přítomných hostů velké chvály a obdivu nad výkonem naší kapely. Dokonce se někteří vyjadřovali ve smyslu, že to byl výkon takřka profesionální kapely! Stále mi přichází velmi hezké e-maily........
Vážím si moc také pochvaly vedení naší školy, u kterého máme obrovskou podporu a také chvály místních politiků a dosti významných a vlivných lidí, kteří byli na našem plese přítomni. V neposlední řadě si váží pochvaly a uznání vašich báječných rodičů. Věřte mi, moc hezky se to vše poslouchá........
Ta chvála patří ale především vám, hráčům. Jste opravdu skvělí, bezvadní muzikanti. Je nádherné, že když nám opravdu o něco jde, umíte zabrat a výsledek je naprosto jedinečný! Opět jste mě o tom přesvědčili. Nabyli jste mě opět velkou energií a chutí do další práce. Moc se na vás už teď těším! 

I tentokrát byli mnozí doslova ,,zkoprnělí" tím, že žáci dokáží takto zahrát lidovku a navíc v  tak kvalitním stavu. 
Opravdu jsme našli takzvanou ,,díru "na trhu v této oblasti a to je jeden z významných důvodů našich úspěchů.

Moc, moc vám chci všem za skvělý výkon na plese ZUŠ poděkovat a věřím, že spousta dalších úspěchů nás ještě čeká.
Moc děkuji Pepovi Pluhařovi za výpomoc, která byla velmi platná a obrovské poděkování chci vyjádřit také panu učiteli Oleksandru Grigorenkovi, který nejen že je bezvadný učitel ale také můj nepostradatelný pomocník.
Moc děkuji také zpěvákům - Marušce Nové a Vítkovi Rakušanovi a samozřejmě paní učitelce Pavle Kocourkové a jejímu tanečnímu oddělení, které je vždy pro naše vystoupení velkým a atraktivním zpestřením.

Ještě jednou vám všem děkuji a mějte se krásně!

Miroslav Halama


Comments