Jarní koktejl ZUŠ

přidáno: 20. 4. 2015 23:41, autor: Miroslav Halama   [ aktualizováno 20. 4. 2015 23:44 ]
Všem děkuji za nedělní mimořádnou zkoušku.Byla pro mne moc příjemná. Moc také děkuji vašim rodičům, že vás v tomto podporují a na zkoušku, či účinkování vás dopraví. Vím, že to pro ně mnohdy není příjemné, spíše časově náročné, zvláště jedná-li se o víkendový termín. Máte zkrátka úžasné rodiče a bez jejich podpory a spolupráce by to rozhodně nešlo. 
Opět jsme udělali velký kus práce, což je potěšující. Myslím, že i Sambu zvládáme bez brazilských bicích nástrojů a že náš program s malými mažoretkami a také s tanečnicemi je milý. Spolupráci s nimi budeme určitě využívat častěji.

,,Jarní koktejl ZUŠ"

Ve čtvrtek 23.4. se všichni sejdeme v divadle ve 12,30 hod. Ve 13,00 hod začne zkouška s tanečním oborem. Při zkoušce samozřejmě nemusíte mít koncertní oblečení. Poté zkouší Brass a pak určení hráči vyzkouší slavnostní fanfáru.
Samotní představení začíná v 18,00 hod. 
Vystoupení s mažoretkami a tanečnicemi Samby přijde na řadu na začátku druhé poloviny pořadu a hrajeme již v koncertním oblečení.

Zatím se tedy mějte hezky a moc se na vás těším.

M.Halama

(Prohlédněte si také link ,,Koncerty" a zarezervujte si termíny vystoupení a závazně s nimi počítejte! Pokud nebude na jednotlivých vystoupeních kompletní kapela, vystoupení zruším!)
ą
Miroslav Halama,
20. 4. 2015 23:42
Comments