Důležitá zkouška ve čtvrtek 22.3.

přidáno: 21. 3. 2018 1:20, autor: Miroslav Halama
Ve čtvrtek 22.3. se koní mimořádně důležitá zkouška celého orchestru. Je to poslední zkouška před poměrně významným velikonočním koncertem.
Je velmi nepříjemné, (a to i pro mne),že se bohužel tato zkouška kryje s koncertem Jazztetu, na který bych také moc rád šel. Bohužel zkoušku ale nemohu zrušit a nechci ji ani přesouvat na jiný den, např. víkend.

Žádám tedy všechny hráče, aby se pokud možno této důležité zkoušky zúčastnili a to i ty starší. Samozřejmě,ti, co účinkují s Jazztetem se zúčastnit nemohou. Počítám však s nimi na koncertě ve středu 28.3. před jabloneckou radnicí. 

Repertoár bude vycházet plesového pořadí, pouze mírně pozměněn.

Žádám hráče, kteří se  se závažných důvodů koncertu nemohou zúčastnit ať mi dají písemně ihned vědět, neboť budu muset tuto situaci nějak vyřešit a jednak musím odevzdat soupis hráčů řediteli a pořadateli (někteří hráči jsou např. na zájezdu se školou v zahraničí, což je omluvitelné)

Berte tuto informaci prosím závažně na vědomí. Vše ostatní si řekneme ve čtvrtek. Přesné informace o vystoupení pak budou zveřejněny opět zde a na našem orchestrálním FB.

Miroslav Halama
Comments