Bezvadné vystoupení na plese ZUŠ

přidáno: 2. 3. 2015 2:56, autor: Miroslav Halama
Milí orchestrální hráči, 
máme za sebou první letošní vystoupení na plese ZUŠ. 
S radostí konstatuji, že se nám moc povedlo a byl jsem moc spokojený. Jste zkrátka skvělí a umíte zabrat. Mám pocit, že náš Dechový orchestr zněl lépe, než mnoho ,,dospěláckých" dechových orchestrů a věřte, že vím, o čem mluvím. Ladění bylo velmi dobré - pravda, věnovali jsme mu daleko větší péči, než jindy. Po celou dobu jsem cítil, že mám před sebou opravdu skvělé muzikanty. Moc vám za to děkuji a jsem strašně rád, že vás všechny mám.

Dostalo se ke mně mnoho velmi krásných ohlasů a obdivů, jak dokonale umíte zahrát lidovku. Velmi pozitivní hodnocení se nám dostalo také od našeho ředitele. Mám z toho velmi krásný pocit a už se těším na další spolupráci s vámi.
Děkuji též zpěvákům, kteří nám obohatili zvuk kapely, Markétce Spurové za báječnou výpomoc, vždy se na ní budeme těšit a kdykoliv ji mezi sebou rádi přivítáme. Děkuji samozřejmě tanečnímu oddělení v čele s paní učitelkou Pavlou Kocourkovou za bezvadné vystoupení malých mažoretek a tanečnic Samby. Děkuji panu učiteli Jakubovi Hlobilovi  a jeho svěřencům na brazilské bicí nástroje za bezva spolupráci.
Velkou pochvalu a obdiv si zaslouží také vaši rodiče za jejich podporu a spolupráci.

Také jsem prohlédnul fotky, které Vítek dal na FB. Vítku, díky!

Ve čtvrtek se sejdeme na pravidelné zkoušce orchestru, kde vše ještě jednou zhodnotíme a probereme.

Zatím se mějte moc hezky,

M.Halama


Comments