Důležité informace pro žáky a rodiče

přidáno: 24. 6. 2013 6:30, autor: Miroslav Halama
Milí rodiče, milí žáci, čas tohoto školního roku se již naplnil a náhle jsou tu prázdniny.  Moc rád bych při této příležitosti poděkoval a pogratuloval žákům za svou píli, snahu a dosažení hezkých výsledků ve hře na zvolený nástroj a některým také za práci v nově vzniklém dechovém orchestru. Rodičům pak moc děkuji za zodpovědnost a pomoc svým dětem při studiu. Věřím, že i oni mají velkou radost z úspěšného a nadstandardního vývoje svých šikovných dětí.  Já, ale i ostatní zaměstnanci školy tuto radost opravdu máme.

Nový školní rok začíná 2. září 2013 a k dispozici vám ve třídě budu již od 9,00 hod. do 15,00 hod. V tuto dobu si rodiče a žáci mohou chodit domlouvat termíny vyučovacích hodin. Opět platí - kdo dřív přijde, ten má větší možnost výběru termínů.
Pokud již máte jasno již teď  v tom, kdy byste chtěli chodit a víte, že se to nebude stoprocentně měnit, můžete si termín zablokovat již nyní na můj e-mail. 
V levém sloupci těchto stránek je kolonka ,,Rozvrh hodin" a zde najdete časy a obsazenost vyučovacích hodin pro školní rok 2013/2014.

Pokud pro vás budu mít další důležité informace, najdete je zde , na našich třídních stránkách.

Všem přeji moc a moc krásné prázdniny, rodičům moc a moc krásnou dovolenou, všichni se opatrujte, abychom se zase v září ve zdraví sešli při další příjemné hudební práci. Moc se na vás těšíme.

Miroslav Halama

Comments