Nejnovější zprávy


Výuka od 4.1.2021

přidáno: 3. 1. 2021 1:19, autor: Miroslav Halama

Vážení žáci a rodiče,
od pondělí 4. ledna 2021 jsme nuceni přistoupit opět k distanční formě výuky. Prosíme, spojte se se svým vyučujícím a domluvte společně strategii distančního vzdělávání. Zároveň Vás moc prosíme o trpělivost a výdrž. Věříme a doufáme, že nadcházející rok přinese návrat ke všemu, co nám tolik chybí. Těšíme se na desítky nejrůznějších školních aktivit, které jsme museli dočasně zcela opustit a školní rok v ZUŠce tak zdánlivě vypadá neuvěřitelně prázdně a smutně. Zároveň v sobě ale pěstujeme naději, že se všechno brzy vrátí do původních kolejí a už na jaře vás snad potěšíme třeba Jarním koktejlem v městském divadle nebo Klavírem pod širým nebem na náměstí Dr. Farského...


Ještě jednou děkujeme za Vaší přízeň, pomoc a trpělivost!


Prodloužení vánočních prázdnin

přidáno: 15. 12. 2020 5:05, autor: Miroslav Halama

Milí rodiče a žáci,
v pondělí 21. 12.  a úterý 22.12. vyhlásila vláda volné dny pro žáky. V tyto dny se tedy ve školách nevyučuje. Nařízení se vztahuje rovněž na ZUŠ. V pondělí 21. 12 a v úterý 22. 12. se tedy na ZUŠ NEUČÍ.

Obnovení prezenční výuky

přidáno: 20. 11. 2020 3:09, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče, milí žáci, 
s radostí mohu oznámit, že od středy 25. listopadu je již povolena prezenční výuka na ZUŠ. Prozatím se to týká individuální výuky ve smyslu 1+1 - tedy učitel - žák. S rodiči je povolena osobní konzultace ve škole pouze ve výjimečných případech. Povinnost nošení roušek ve společných prostorách školy zůstala zachována. 
Prezenční zkoušky orchestru prozatím povoleny bohužel nejsou. Doufejme, že ale i ty budou b brzké době povoleny a začneme normálně pracovat.

Moc se na vás všechny těším.

Miroslav Halama

Pokračování výuky distanční formou

přidáno: 31. 10. 2020 11:47, autor: Miroslav Halama

Milí rodiče a žáci,
také od 2.11. bohužel jsme nuceni pokračovat ve výuce v distančním režimu. Všem, se kterými se spojuji přes Google meet, budu nadále posílat odkazy (pozvánky) na spojení v čase hodiny výuky žáka dle rozvrhu, s ostatními bude výuka provozována jiným, domluveným způsobem.

Doufejme, že ve škole společně sejdeme co nejdříve.

Miroslav Halama

Distanční výuka na ZUŠ

přidáno: 14. 10. 2020 2:28, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče a žáci,
jak všichni již asi víte, dle nařízení vlády byly dočasně uzavřeny školy pro všechny žáky. Toto nařízení platí také pro ZUŠ.  
Učitelé jsou povinni zajistit žákům vyučování distanční formou. Účast žáků na distančním vyučování je však dobrovolné. U nezletilých žáků o tom rozhodují jejich rodiče.
Co se týče žáků mé třídy, budu kontaktovat jednotlivé rodiče a distanční výuku s nimi konzultovat.  Distanční výuku budu provádět dvěma způsoby - buď on-line, má-li žák k dispozici počítač s kamerou a mikrofonem, druhý způsob je pomocí systému ,,Classroom", kde budu žákům písemně zadávat látku a žáci mi v tomto systému poskytnou zpětnou vazbu - nahrávky jednotlivých cvičení, videa, dotazy a pod. Tímto způsobem jsme již vyučovali na jaře, při prvním uzavření škol. Většina žáků tedy má již svou učebnu v ,,Classroomu".  Je na rodičích, či žácích, která forma distančního vyučování jim bude vyhovovat.

V případě, že ze strany rodičů (či zletilých žáků) nebude zájem o distanční výuku, je nutné poskytnout mi tuto informaci písemně (e-mailem, v papírové formě a pod.), zkrátka ve formě, kterou budu moci uložit a zaevidovat.

V případě dotazů se na mne nebojte obrátit. 

Všem hezký den a hlavně zdraví,

Miroslav Halama

Zamluvení vyučovací hodiny v rozvrhu

přidáno: 5. 8. 2020 13:45, autor: Miroslav Halama

Milí žáci a vážení rodiče,
pokud již víte, který den a v jakém čase byste rádi měli vyučovací hodinu pro sebe či svého potomka, napište mi to prosím do e-mailu, popřípadě do SMS. Volné termíny najdete na těchto stránkách - na hlavní straně v levém sloupci pod odkazem ,,Rozvrh hodin" Učiňte tak prosím co možná nejdříve, neboť začátkem září se rozvrh začne hodně rychle plnit a pak je nutné vzít termín, který zbyl.

Moc prosím, aby mi požadavek poslali také žáci a rodiče, kteří si domlouvali termín již před prázdninami ústně - bohužel si termíny nepamatuji.............

Děkuji a přeji krásné pokračování léta.

Miroslav Halama

Obnovení prezenční výuky v ZUŠ

přidáno: 11. 5. 2020 2:08, autor: Miroslav Halama

Vážení rodiče a žáci,
 od pondělí 11. 5. se obnovuje prezenční výuka v ZUŠ. Všechny důležité a nezbytné informace najdete na našich hlavních webových stránkách (www.zusjbc.cz). Odkaz na ně je také zde v levém sloupci. 

Kontaktujte prosím svého učitele a potvrďte prosím docházku svých dětí.

Miroslav Halama

Vyučování ve středu 6.11.

přidáno: 4. 11. 2019 6:29, autor: Miroslav Halama

Ve středu 6.11. se v naší ZUŠ učí dle platného rozvrhu. Těšíme se na vás.

Rozvrh hodin ve šk. roce 2019/2020

přidáno: 30. 8. 2019 1:40, autor: Miroslav Halama


Vážení rodiče a žáci,
v pondělí nám začne nový školní rok. V tomto začátku bude aktuálním tématem sestava rozvrhu vyučovacích hodin. Zkuste se tedy podívat na rozvrh hodin v mé třídě, na který najdete odkaz na těchto stránkách v levém sloupci. Uvidíte, které vyučovací hodiny jsou ještě volné a můžete si tak vybrat, která by vám vyhovovala. Vy sami do tohoto rozvrhu psát nemůžete, je nutné mě nějakým způsobem informovat (e-mailem, SMS a pod.). K domluvě rozvrhu se však můžete dostavit také osobně. V pondělí 2. září jsou vám učitelé k dispozici ve svých třídách od 9,00 hod. do 16,00 hod. Ostatní dny dle rozvrhu každého učitele. Neváhejte tedy a domluvte si své vyučovací hodiny co možná nejdříve.

Další podstatnou informací je, že příspěvky SRPDŠ se již nebudou platit u učitelů v hotovosti, nýbrž vám přijde elektronicky příkaz k platbě, podobně, jak tomu je u řádné platby školného.

Přeji všek pohodový začátek školního roku a těšíme se na vás.

Miroslav Halama

Postupové zkoušky a vyučovací hodiny

přidáno: 29. 5. 2019 5:53, autor: Miroslav Halama

V týdnu od 3. do 7.6. se konají postupové zkoušky. Tentokrát žáci mé třídy tuto zkoušku vykonají v určených třídách v budově ZUŠ na Horním náměstí. Ani jeden den se tedy nekonají v naší třídě ve Mšeně.
Tento týden se neuskuteční řádné vyučovací hodiny zobcové flétny, trubky ani lesního rohu. Uskuteční se pouze postupové zkoušky, vystoupení dechového orchestru ve středu 5.6. na náměstí před radnicí a v sobotu 8.6. v Rýnovicích. Zdali se uskuteční zkouška orchestru 6.6. budu informovat.

Miroslav Halama

1-10 of 155